Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een I
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
101Inte828200
102Isalyne802770
103Intissar8046628
104Isidora796586
105Ivone78541311
106Ildiko77322124
107Iana77521312
108Iulia77162338
109Inger7748920
110Iness76113728
111Inci75431022
112Imme737100
113ImmaculÚe73182629
114Ihssan72141345
115Iza716335
116Imran71371618
117Ignazia717604
118Inssaf6620838
119Iveta6646713
120Iene626200
121Izabella62341018
122Imene61112525
123Ilja605900
124Ibtissem59142025
125Isadora58222115
126Israa5623924
127Ioulia53241415
128Inka534562
129Illona5314363
130Iseult5233514
131Inse525000
132Ilhem51181914
133Ireen494702
134Inessa493199
135Iebe494900
136Inass49231214
137Ibtissame4911929
138Isabo484600
139Imaani474700
140Irmina474043
141Isalie474430
142Ise474620
143Iole464366
144Ingried464060
145Ilkay452898
146Idil45161811
147Iolande4430122
148Ilani424100
149Incoronata400382
150Ikra403208