Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een I
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Insaf2699116162
52Ilda2621785430
53Iliana2561695730
54Inga2551882839
55Ihsane24710615126
56Isis2421576025
57Inaya2341565127
58Ilaria2261117243
59Ilka226208126
60Iluna22021820
61Indira1961343725
62Ilknur1931154137
63Ileana181566659
64Iryna1771044825
65Ivy1721352116
66Inas171931662
67Imen167583970
68Inna164963434
69Ikrame163563671
70Ibe15615500
71Ira14713296
72Ioanna147384465
73Idalie146113276
74Irini145524548
75Ipek131743126
76Indy13012622
77Israe12777248
78Isaure121307120
79Iona119832412
80Ilhame116522341
81Inke11110703
82Iliane11010280
83Ianthe10410103
84Iuliana103292153
85Ionela102321852
86Ihssane10123771
87Ivanka100602317
88Ilenia9924678
89India97542716
90Isra96611520
91Immacolata96146814
92Ismahan94591322
93Ilena9457343
94Iva90343125
95Inara888026
96Isha867268
97Ihsan8427354
98Ilonka8468106
99Italia839704
100Ilyana8356207