Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Jongensnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Jongensnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Jongensnamen met een P
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Palmer14814340
52Preben14313903
53Pauwel13913720
54Paco13868619
55Philibert135784017
56Per129552054
57Pierre-Antoine12999921
58Pino128181046
59Philippus12511753
60Pasqualino12530896
61Petros122464036
62Prudent11790243
63Philiep11711600
64Perry11783286
65Pierre-Jean11679118
66Pierino11214899
67Petar109443134
68Paul-Henri108246717
69Patricio99314325
70Percy9780134
71Petr97351943
72Panayotis91243631
73Pierre-Paul90264618
74Paolino8910736
75Patricius837472
76Petro8252219
77Pjotr797720
78Pierre-Marie7876011
79Paul-Emile7617527
80Phil7457134
81Pierre-Alain7326110
82Phillip7049147
83Pierre-Philippe7025711
84Pinchas706900
85Polydore696054
86Petre68201137
87Pavlos68191831
88Pierre-AndrÚ6274312
89Papa6132821
90Pellegrino5910480
91Pelle585404
92Pier58231916
93Placido5511377
94Pallieter545300
95Primo546453
96Peter-Jan545200
97Petrica5311834
98Petrit5122920
99Pantelis50132215
100Placide49131620